top of page

Kwantowe Uzdrawianie w 5 Dni

Twoje życie nie daje Ci radości i satysfakcji? Wciąż dźwigasz te same emocjonalne i psychiczne ciężary, które blokują Twoje skrzydła? Wiedz, że da się żyć bez tego dyskomfortu i psychicznych blokad!
Dołącz do mnie na 5 kolejnych dni uzdrawiania ciała i umysłu oraz kwantowego wyrównania energii. Razem z nami pokonasz wszystkie przeszłe blokady i ograniczenia, sięgając do swej naturalnej mocy, która już w Tobie tkwi. Dzięki temu uwolnisz drzemiącą w sobie nieskończoną energię, zamiast po prostu akceptować to, co Ci się przydarza.

Kwantowe Uzdrawianie w 5 dni to wielowymiarowe oczyszczenie i wyrównanie Twojej świadomości z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Koszt to tylko 222 zł, a korzyści, jakie możesz otrzymać, są nie do przecenienia.
W ciągu tych 5 dni Twój poziom świadomości wzrośnie – wystarczy, że aktywujesz wyższe sfery świadomości w zbiorowym polu kwantowym. Inne korzyści obejmują przebudzenie pamięci komórkowej, wzmocnienie intuicji i darów duchowych, dzięki czemu staniesz się energetyczną siłą zmiany i manifestacji na świecie.

WhatsApp Image 2023-05-19 at 22.10.05.jpeg
WhatsApp Image 2023-05-18 at 17.48.49.jpeg
vahid-kanani-ksONS6t3ksI-unsplash.jpg

Jak to działa?

Po potwierdzeniu płatności otrzymasz e-mailem z instrukcjami, jak dołączyć do publicznej społeczności „Kwantowe Uzdrawianie w 5 dni” na Facebooku. Stamtąd zostaniesz zaproszona/y do prywatnejgrupy na Facebooku, zawierającej wątek konwersacyjny bezpośrednio ze mną, aby otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach uwalniania. Jeśli nie korzystasz z Facebooka, skontaktuj się zemną przed dokonaniem płatności.Uwalnianie będzie aktywowane każdego dnia o 9:00 rano czasu polskiego. Pierwsze uzdrowienie rozpocznie się w sobotę, a piąte (ostatnia aktywacja) nastąpi w następną środę. Po zaproszeniu do prywatnej grupy „Kwantowe Uzdrawianie w 5 dni” na Facebooku, przedstaw się, powiedz„cześć” i określ swoją osobistą intencję na 5 dni uzdrawiania.

Image by Goutham Krishna

Siła Twojej intencji

Im bardziej skoncentrujesz się na swojej intencji oraz na tym, czego pragniesz, tym większą zmianę dostrzeżesz w ciągu tygodnia.Każdego ranka podczas uzdrawiającej aktywacji będę indywidualnie aktywować osobiste intencje członków grupy. Będzie też temat ogólny dotyczący większego uzdrowienia Twojej grupy i zbiorowej aktywacji grupowej.Przykładowe tematy, to: oczyszczenie wewnętrznego dziecka; zwiększanie miłości własnej i intuicji; dbanie o własne potrzeby emocjonalne; oczyszczanie czakr itd. Co ważne, są one również aktywowane alchemicznie każdego dnia. Około 10:00 opublikuję na prywatnej grupie na Facebooku informację, że sesja została aktywowana i dam znać, jak długo będzie trwała. Często sesje wymagają kilku godzin, aby uczestnicy otrzymali maksymalne korzyści osobiste, jak i grupowe. Pod koniec codziennej sesji poinformuję, że jest kompletna.Możesz założyć, że Twoja osobista intencja jest oczyszczana i opracowywana dzięki Boskiej intencji i aktywacji z mojej strony, w połączeniu z Twoim własnym pragnieniem skoku kwantowego w Twoim życiu.

Image by Chang Duong

Twoja grupa...

...jest bezpiecznym, wspierającym i kochającym pojemnikiem na uzdrawianie, w którym uzyskasz maksymalne korzyści uzdrawiające – tak dla wzrostu Twojej duszy, jak i duszy grupy.Podczas uzdrawiania grupowego przyczyny wszystkich naszych problemów są szybciej neutralizowane z powodu masy energii wibracyjnej, która jest celowo generowana, skupiana ikoncentrowana w jednym momencie. Nasze wspólne działania przekraczają wszelkie ograniczenia czasu, przestrzeni i ego, które zwykle istnieją w codziennym życiu. Zamiast tego zanurzę Cię głęboko w nieskończoną inteligencję, która jest wszędzie wokół nas, ale trudno doniej dotrzeć w pojedynkę.Udowodniono klinicznie, że działania te, wprowadzone w ruch, powodują zmiany w komórkach naszego ciała, co z kolei pozytywnie wpływa na nasze myśli i zachowania.

Dlaczego sesja uzdrawiania odbywa się codziennie, a nie raz w tygodniu?

Ten program zmienia życie i jest ekonomicznym sposobem na przeżycie 5 dni uzdrawiania w cenie mniejszej niż sesja 1:1 ze mną. Jeśli jesteś niecierpliwa/y lub odczuwasz ból emocjonalny i fizyczny i chcesz przemiany w krótkim czasie; lub masz ograniczenia finansowe, program 5 dniuzdrawiania jest dla Ciebie idealny.

Czy będę w stanie odczuć efekty takiego działania?

Tak, większość ludzi odczuwa zmianę na lepsze w ciągu dnia, podczas gdy aktywacja oczyszczania ma miejsce i trwa przez cały tydzień. Mogą wystąpić objawy aktywacji i oczyszczania, takie jak zawroty głowy; zmęczenie, czujność, kołatanie serca lub uczucie trzepotania, a także zmiana temperatury ciała, zwiększona wrażliwość oraz spokój i jedność w sobie i całym stworzeniu.

Co to jest uzdrawianie na odległość?

Według fizyków kwantowych istnieje zunifikowane pole energetyczne, które łączy wszystkie żywe istoty. Energia rzutowana na to pole przez praktyka uzdrawiania energią może poprawić fizyczne, psychiczne, duchowe i emocjonalne samopoczucie. Wszystkie główne religie, w tym buddyzm, chrześcijaństwo, islam i hinduizm, popierają stosowanie leczenia na odległość w celu ponownego połączenia się z samym sobą i Bogiem. Bycie częścią grupy „Kwantowe Uzdrawianie w 5 dni” tworzy również wzmocnione pole świadomości, dzięki czemu rezonujące dusze w grupie otrzymują dodatkowe korzyści lecznicze, po prostu spotykając się z zamiarem uzdrowienia ipodniesienia poziomu świadomości.

Co powinnam/powinienem robić w ciągu dnia, gdy odbywa się uzdrawianie?

Możesz kontynuować swoją normalną rutynę. Automatyczne oczyszczanie odbywa się przez kilka godzin każdego dnia, więc możesz poczuć, jak energia porusza się i oczyszcza Twoje ciała fizyczne i energetyczne,

Jak możliwe jest tego typu uzdrowienie?

Jest to możliwe, kiedy dostrajamy się i działamy na krystalicznej siatce plazmy uniwersalnej świadomości (polu kwantowym), gdzie następuje natychmiastowa manifestacja. To pole punktu zerowego jest miejscem, z którego pracuję i kieruję twoją intencją uzdrowienia tam, gdzie jest ona oczyszczona, uwolniona i zneutralizowana.

Jakie rodzaje energii są oczyszczane?

• Energie emocjonalnej traumy, takie jak prokrastynacja; autosabotaż, depresja, strach izłamane serce. Mogą one pochodzić z niedawnego wydarzenia, sprzed kilku lat lub nawetpoprzednich wcieleń.

• Wzorce bólu lub napięcia wynikające z urazów, wypadków lub nieznanego pochodzenia.

• Toksyny zgromadzone w tkankach i narządach, a także problemy bakteryjne lub wirusowe.

• Wzorce chorób karmicznych, ból psychiczny i emocjonalny, smutek, strata i cierpienie.

• Przecinanie powiązań energetycznych, sznurowań oraz powtarzające się i obsesyjne wzorcemyślenia.

• Ofensywne energie od innych i oczyszczanie podczepów energetycznych.

• Również wyrównanie czakr, naprawa aury, odzyskiwanie duszy, instalacja energetycznychkodów świetlnych, ulepszanie astralnego DNA, które już nie służą naszemu najwyższemudobru.

O jakie wspólne intencje proszą ludzie?

• Poprawę w związku,

• Polepszenie intuicji,

• Eliminację objawów fizycznych,

• Uwolnienie od stresu i wyczerpanie ciała i umysłu,

• Uwolnienie ściany serca,

• Odblokowanie obfitości finansowej,

• Wewnętrzny spokój,

• Uleczenie ran od matki, ojca i związku,

• Uwolnienie od wewnętrznego krytyka,

• Zbalansowanie czakr.

Przetwarzanie i integracja:
Objawy przetwarzania prawdopodobnie będą minimalne, jeśli w ogóle. Symptomy przetwarzania to zazwyczaj ciało/umysł dające Ci znać, że nadchodzi więcej energii, które mają zostać uwolnione. Ponieważ pracujemy wspólnie przez cały tydzień, najprawdopodobniej Twoje
objawy zostaną wyeliminowane w kolejnych dniach.

Kontakt:
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, w ciągu 5 dni, możesz opublikować post w prywatnej grupie na Facebooku.
Skuteczność:
Kwantowe Uzdrawianie w 5 dni” daje daleko idące korzyści i uzdrawiającą moc jednej prywatnej sesji ze
mną.

Zarezerwuj swoje miejsce

Aby dołączyć do grupy „Kwantowe Uzdrawianie w 5 dni”, kliknij poniższy przycisk i sfinalizuj transakcję. Po zakupie otrzymasz wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami dołączenia do grupy.

bottom of page